Знайдено: 1 - 12 серед 23 товари

Мармур - це камінь, який найбільше підходить для виготовлення сходів, облицювань камінів а також стін в приміщеннях. З мармуру можуть бути також виготовлені нефункційні підвіконня та стільниці до ванних кімнат .

Ви можете замовити у нас як вироби з мармуру, так і придбати великі партії мармуру в слябах. Вартість просимо уточнювати у менеджерів офісу.

У нас Ви можете замовити будь-які предмети інтер'єру з мармуру , граніту , кварциту , надавши креслення або шаблон - підлога, - стіни, -цоколь. Термін виготовлення - від 2-ох днів . Для обчислення вартості і замовлення стільниці надсилайте креслення виробів на пошту магазину office@kamin.lviv.ua   або робіть замовлення з сайту, прикріпивши креслення. Вкажіть назву мармуру, граніту, кварциту з нашого Каталогу каменю. Креслення має містити: 1. Розміри виробу - довжина, ширина і товщина, 2. Потреба фаски і місце зняття фаски, 3. Радіус заокруглень, їх місце (якщо потрібно), 4. Місце вирізу і детальний розмір вирізу (якщо є необхідність) і потреба зняття фаски на вирізі, 5. Підклеювання виробу - місце і ширина підкрейки (5 см, 7 см, 10 см). В окремих випадках може знадобитися шаблон. Для обчислення вартості і замовлення підвіконня надсилайте креслення на пошту магазину або робіть замовлення з сайту ,прикріпивши креслення. Вкажіть назву мармуру, граніту або кварциту з нашого Каталогу каменю. Креслення повинно містити: 1. Розміри виробу - довжина, ширина і товщина 2. Потреба фаски і місце зняття фаски 3. Радіус заокруглень, їх місце (якщо потрібно) Для обчислення вартості і замовлення сходів надсилайте креслення на пошту магазину або робіть замовлення з сайту ,прикріпивши креслення. Вкажіть назву мармуру, граніту, кварциту з нашого Каталогу каменю. Креслення повинно містити: 1. Розміри виробу - довжина, ширина і товщина, 2. Потреба фаски і місце зняття фаски, 3. Радіус заокруглень, їх місце (якщо потрібно), 4. Потреба в підсходинках і їх розміри. Для точності виробу в окремих випадках (нерівні кути, наявність радіусу заокруглення) потрібні шаблони сходів.