Знайдено: 1 - 12 серед 168 товарів

Сучасні топки для камінів енергоефективні і здатні забезпечити обігрів всього будинку, абсолютно безпечні в експлуатації, а також створюють неповторний затишок в домі. Це прекрасна альтернатива як централізованого, так і автономного опалення. Ваш будинок завжди буде наповнений теплом, а ви при цьому зможете економити на витратах. Сьогодні камін можна встановити як в заміському котеджі, так і в своїй міській квартирі або на дачі.

Камін для повітряного опалення - це конструкція, основною складовою в якій є чавунна або сталева з шамотом камінна топка.

Від якості конструкції, теплової потужності камінної топки, якості монтажу, залежить, наскільки ефективним джерелом тепла вона буде. Це також впливає і на ціну каміну.

У нас Ви можете недорого купити якісні камінні топки для опалення повітрям відомих виробників, таких як Kratki, Bef Home, Seguine, Spartherm.

При виборі топок потрібно враховувати як дизайнерські, так і функціональні характеристики. У нас камінні топки представлені широким модельним рядом: відкриті, закриті, з лівим боковим склом, з правим боковим склом, призматичні, панорамні, тунельні, широкоформатні, з підйомної дверцятами, з лівим боковим склом без рами, з правим боковим склом без рами, двосторонні, тристоронні, чотиристоронні, кутові та інші. Номінальна потужність топок від 6 до 28 кВт, що дає можливість обігріву приміщення площею від 40 до 350 м2. Вогонь в таких топках підтримується від 2 до 8 годин.

Виможете у нас купити топку а ми допоможемо підібрати камінну обудуву а також проведемо кваліфікований монтаж всього за три дні.

Якщо у вас вже стоїть відкритий камін але неприємний запах та дим вам створюють дискомфорт, у нас ви можете замовити дверцята до каміні. Дверцята зі склом виконуються під індивідуальні розміри всього за 2 тижні і зручні в монтажі.