096-365-77-55, 095-440-62-71

Пн-Пт 11.00-18.00

Сб 11.00-18.00

Новини

 • 20 Грудня 2016 Акція 2017 року

  Акція розповсюджується на камінні комплекти: чавунна топка французської фірми Termovizion потужністю 14 кВТ з гарантією 5 років та Камінні обудови "Мазур" та "Цімбор" українського виробницва, виготовлені з італійського мармуру.Замовляйте на сайті або за телефоном 096 365 77 55.

   

 • 22 Квітня 2016 Співпраця

  Пропонуємо співпрацю усім хто любить каміни, тепло та безпеку.

  Ми співпрацюємо з багатьма архітекторами, дизайнерами, монтажниками камінів, а також магазинами як у Львові так і у різних регіонах України задля спільної мети - створювати тепло та затишок в оселях наших Клієнтів надовго.

  Якщо ваші цілі збігаються з нашими телефонуйте, пишіть або краще приїжайте до нас.

  Ми обіцяємо надійність та вигідні умови співпраці.

 • 19 Березня 2016 Що таке система розподілу теплого повітря?

  Що таке система розподілу теплого повітря?

  Тепле повітря від каміну може розподілятися по кімнатах всього будинку. Для цього використовують спеціальні повітропроводи, які встановлюються таким чином, щоб вони були невидимі і не порушували естетичний вигляд приміщень. На кінці кожного такого проводу в кімнаті на стіні розміщується спеціальна решітка для виходу теплого повітря.

  .

  .

  .

 • 19 Березня 2016 Чим відрізняються топки?

  Чем отличаются топки?

  Камінні топки (чавунні чи металеві вклади)- це спеціально сконструйований чавунний чи металевий корпус, який складається зі стінок, димозбірника, дверцят зі спеціальним склом і ( в більшості моделей ) з рушт і попільника , та має спеціальні отвори для допуску повітря. Часто задають питання - чим все ж таки відрізняються топки.

  .

  .

  .

 • 19 Березня 2016 Чому при перших разах розпалювання каміну в кімнаті присутній неприємний запах?

  На початку роботи каміна в новому будинку конструкція може продукувати неприємні запахи. Це виникає тому, що поверхні всередині каміну монтовані з допомогою речовин, котрі мають вигоріти. Ці запахи повинні зникнути після кількох розпалювань.

 • 19 Березня 2016 Чим відрізняється закритий і відкритий камін?

  Відкритий камін

  Це традиційне джерело тепла. Відкриті каміни з давнини застосовувались для обігріву кухонь ,кімнат та залів середньовічних замків. Як правило, такі каміни були великими  та мали димарі  величезних розмірів, адже відкритий камін для ефективної роботи потребує сильної тяги та великої кількості повітря – близько 500 м3 в годину.

 • 19 Березня 2016 Які вимоги до димаря, щоб камін добре функціонував?

  Для того ,щоб камін добре функціонував потрібно:
  - щоб димар мав висоту не менше 5 метрів від місця включення ;
  - щоб димар був прямий  ,без переходів. В окремих випадках допускається один перехід але кут такого переходу не повинен бути більшим 45 градусів;

 • 09 Березня 2015 В яких випадках потрібен додатковий притік повітря до каміну?

  Відсутність приточної вентиляції та використання сучасних щільних вікон та дверей веде до так званого "кисневого голоду"- камін після певного часу горіння починає диміти в помешкання.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно